Strona główna » Aktualności » Bianconeri walczą z grypą
Bianconeri walczą z grypą
Zanim nadejdzie pora na Chievo, Juventus musi pokonać grypę. La Gazzetta dello Sport i Tuttosport zgodnie donoszą o wirusie szalejącym w obozie Bianconerich. Wczoraj choroba położyła Giovinco, nie w pełni sił są Pereyra, Padoin i Barzagli, który ledwo co powrócił do pracy w Vinovo. Nawrót grypy ma Llorente (na zdjęciu), który po wczorajszym treningu czuł się fatalnie i kolejny dzień spędzi w łóżku. Występ rosłego Hiszpana w meczu z Chievo jest zagrożony, co na pewno komplikuje sprawę ligowego debiutu dla trenera Allegriego, choć ten najpierw musi sam uporać się z gorączką.
Zobacz także:
Drużynę Juve rozkłada grypa?