Strona główna » Aktualności » Grypa puszcza, czterech obrońców na Chievo?
Grypa puszcza, czterech obrońców na Chievo?
Massimiliano Allegri (na zdjęciu) jest już dziś ze swoimi podopiecznymi w Vinovo, gdzie poprowadzi dzisiaj podwójną sesję treningową, będącą kolejnym elementem przygotowań do sobotniego spotkania z Chievo. Telewizja Sky Sport podaje, że większości z zarażonych udało już się uporać z grypą, a szkoleniowiec postanowił, że zagra w Weronie w ustawieniu z czwórką obrońców.
Jeśli chodzi o przeziębionych, to do zdrowia oprócz trenera wrócili także Giovinco, Padoin i Pereyra, a jedynym nadal zmagającym się z grypą jest Fernando Llorente. Po dzisiejszych treningach wiadomo będzie więcej odnośnie drobnego urazu, z którym zmaga się Andrea Pirlo. Jeśli rozgrywający dostanie zielone światło na powrót do ćwiczeń z grupą, jego występ z Chievo będzie możliwy – w tej sprawie w Vinovo panuje optymizm. Pod znakiem zapytania stoi gra od 1. minuty Arturo Vidala, który wciąż dochodzi do siebie po operacji kolana. Sky Sport, Tuttosport i La Gazzetta dello Sport dają mu jednak duże szanse na znalezienie się w wyjściowym składzie.