Miesiąc przerwy Pirlo

Andrea Pirlo (na zdjęciu) nie zagra przez miesiąc – poinformował Juventus za pośrednictwem swojej strony internetowej. Pomocnik nie wziął udziału w dzisiejszej sesji treningowej i został zbadany rezonansem magnetycznym, ponieważ wciąż cierpiał z powodu bólu prawego biodra, który pojawił się u niego po Trofeo TIM. Badanie wykazało naciągnięcie mięśnia prostego uda, co sprawia, że Pirlo wypada z gry na około miesiąc. Za 15 dni przeprowadzone zostanie kolejne badanie, które określi czy program rehabilitacji postępuje zgodnie z planem.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: