Tuttosport: De Ceglie i Motta odejdą

Paolo De Ceglie i Marco Motta (obaj na zdjęciu) są na wylocie z klubu i prawdopodobnie odejdą jeszcze przed zakończeniem okienka transferowego. Taką informację podał dzisiaj turyński dziennik Tuttosport. Obaj piłkarze w drugiej części poprzedniego sezonu grali na wypożyczeniu w Genoi. Występy tych zawodników nie były jednak na tyle zadowalające, żeby włodarze Rossoblu zdecydowali się na kontynuować z nimi współpracę, dlatego w czerwcu wrócili do Juventusu. Podczas okresu przygotowawczego piłkarze nie przekonali do siebie nowego trenera Bianconerich i są bliscy odejścia z Turynu. De Ceglie trafi najprawdopodobniej do Parmy, natomiast Mottą zainteresowane są Elche i Cordoba oraz zespoły z Anglii i Turcji.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: