Giovinco może odejść za darmo?

Sebastian Giovinco (na zdjęciu) odejdzie do Fiorentiny i to za darmo? Tuttosport pisze dziś o chęci działaczy Violi do wykorzystania kończącego się za rok kontraktu Atomowej Mrówki i próby przejęcia praw do piłkarza całkowicie za darmo. Giovinco wciąż nie porozumiał się z klubem w sprawie nowej umowy.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
37
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: