Strona główna » Aktualności » Azzurini zagrają z Serbią
Azzurini zagrają z Serbią
Dzisiaj reprezentację Włoch do lat 21 czeka bardzo ważny mecz w ramach eliminacji do młodzieżowych Mistrzostw Europy 2015. Azzurrini zmierzą się z przewodzącymi grupie 9 rówieśnikami z Serbią, których w razie wygranej wyprzedzą. Wygląda na to, że trener Di Biagio wystawi w pierwszym składzie wypożyczonego z Juve do Genoi Stefano Sturaro oraz Domenico Berardiego (na zdjęciu), będącego przedmiotem współwłasności z Sassuolo. Na ławce rezerwowych powinni znaleźć się Nicola Leali i Daniele Rugani. Mecz odbędzie się na Stadio Adriatico w Pescarze, początek o godzinie 21.