Buffon z szacunkiem o Norwegach

Już w najbliższy wtorek Squadra Azzurra zagra swój pierwszy mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy. Podopieczni Antonio Conte zmierzą się na wyjeździe z reprezentacją Norwegii. Kapitan włoskiej drużyny Gianluigi Buffon (na zdjęciu) wyraził swój szacunek dla rywali na konferencji prasowej.

Piłka nożna ma tam wielką tradycję. Oni są fizycznym zespołem, którego siłą są pojedynki powietrze, co zawsze stanowi dla nas duży problem. W ostatnich latach piłka nożna stała się bardziej ujednolicona i skandynawskie drużyny grają jak reszta Europy. Norwegowie nie mają już tylko wysokich środkowych napastników, ale również młodych, szybkich. Trzeba mieć do nich wielki szacunek, nie możemy sobie pozwolić na zmierzenie się z żadnym zespołem w powierzchowny sposób“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
3
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: