Simeone: Jesteśmy w niekomfortowej sytuacji

Atletico Madryt skomplikowało sobie życie już na samym starcie Ligi Mistrzów, stwierdził Diego Simeone (na zdjęciu) po porażce 2:3 z Olympiakosem. “To był ciężki mecz i wiedzieliśmy o tym od samego początku. Popełniliśmy indywidualne błędy, rywale byli bardziej konkretni w poczynaniach ofensywnych. Olympiakos ma teraz dobrą sytuację, żeby awansować, a my stawimy czoła Juventusowi, który również jest w lepszej pozycji. Przeciwko Bianconerim będziemy musieli zagrać bardziej odpowiedzialnie zdając sobie sprawę ze stawki tego spotkania, ale jeszcze mamy sporo meczów przed sobą

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: