Morata szczęśliwy ze zdobycia gola

Sprowadzony minionego lata z Realu Madryt Alvaro Morata (na zdjęciu) zdobył wczoraj swojego pierwszego gola dla Starej Damy. W pomeczowym wywiadzie Hiszpan wyraził swoją radość po zdobyciu historycznej bramki w Serie A.

To wspaniałe uczucie. Jestem naprawdę szczęśliwy ze zwycięstwa i zdobycia bramki. Moim pragnieniem było zaliczyć dzisiaj trafienie. Chciałbym podziękować kolegom i całemu sztabowi za ciągle wsparcie jakie mi dają. Przeniesienie się do nowej ligi i szybkie wejście do drużyny nie należy do łatwych. Llorente? Nie mógłbym prosić o lepszą osobę dla mnie, pomaga mi we wszystkim od momentu transferu. To wspaniały zawodnik i wielki facet. Odejście z Realu? Naprawdę chciałem się przenieść, to dało mi dużo pewności siebie. Czuję, że mogę grać tutaj na różnych pozycjach i menadżer sam wie gdzie można mnie najlepiej wykorzystać“.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: