Vidal zabalował, klub nakłada karę

Arturo Vidal (na zdjęciu) prawie cały mecz z Romą obejrzał z ławki rezerwowych, ponieważ czwartkową noc spędził w kilku turyńskich lokalach, ujawniają dziś La Gazzetta dello SportTuttosport. Chilijczyk miał odwiedzić pobliskie dyskoteki i prócz zabawy, prowadzić bardzo żywe dyskusje z napotkanymi ludźmi, ponoć doszło nawet do bójki z udziałem gwiazdora Bianconerich. Następnego dnia Vidal spóźnił się na trening, czym rozwścieczył trenera i kierownictwo klubu. To nie pierwszy taki wyskok, dlatego pomocnik Juventusu nie może liczyć na taryfę ulgową.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: