Tevez: Musimy zmienić swoje podejście

Roberto był dziś niesamowity i koledzy mogą mu podziękować za zwycięstwo” – powiedział po meczu Carlitos Tevez (na zdjęciu). “Trzeba zostawić to za sobą i rozpocząć od nowa. Musimy pamiętać, że jesteśmy Juventusem i nie przyjechaliśmy tutaj, żeby przegrać. Historia Juve zawsze była podobna: dobrze w Serie A, problemy w Europie. Jeśli chcemy być wielkim zespołem, musimy to zmienić i wierzę, że możemy to zrobić z obecnym składem. Wszystko zależy od nas samych, to jest w naszych głowach“.

Ten sam problem dostrzega również Paul Pogba. “Wiemy, że czegoś nam brakuje w Lidze Mistrzów. Być może to dlatego, że w Serie A jesteśmy bardziej rozluźnieni. W Europie gramy z bardzo mocnymi drużynami i musimy dać z siebie więcej, żeby wygrać“.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!

9 lat temu

Nie ma usprawiedliwienia za przespane 3/4 meczu ! Mamy mega potencjał i dziwię się że nie potrafimy go wykorzystać. To nas dzieli od czołówki europejskiej. Jesteśmy Juventusem !!!! Powinniśmy sami narzucać swój styl gry, i kontrolować mecz - wczoraj był chaos ! Chce widzieć taką drużynę jak przez ostatnie 25 minut meczu. I nie ma tu wytłumaczeń, teraz 2 mecze o życie ale sami są sobie winni. A Max wreszcie powinien odstawić 3-5-2 i wystawiać bardziej ofensywny skład. Od 65 minuty Grecy nie wiedzieli co się dzieje na boisku - wyglądali jak dzieci we mgle, wynik boli ale nadzieja umiera ostatnia - liczę na wielkie Juve za 2 tygodnie !!!!!!!!!!!!!

kruky
kruky
9 lat temu

w wywiadzie przed meczem Roberto powiedzial,ze Olympiacos wygra 1-0 a bramke strzeli Kasami.

Co do meczu to Allegri musi przestac nasladowac Conte i zaczac robic swoja druzyne.
A Tevez czasami troche zbyt egoistycznie wczoraj gral.

JestIon
JestIon
9 lat temu

Przestańcie gadać i zacznijcie grać!
Nie można grać w CL przez 65 min na stojąco...

arbitro
arbitro
9 lat temu

Wczoraj druga połowa bardzo dobra, szkoda że zabrakło bramki zdarza się. Niestety pierwsza to dramat i przegraliśmy właśnie przez nią. Jednak 3-5-2 nie jest idealnym ustawieniem, boki pomocy grają w pojedynkę zarówno w obronie, jak i w ataku i tam mamy braki.

panlider
panlider
9 lat temu

Za 2 tygodnie na Juventus Stadium nasze być albo nie być w CL. Jak nie wygramy z Olympiakosem, to mamy pozamiatane.

dawid91
dawid91
9 lat temu

W skrócie "Jesteśmy Juventusem, więc nic dziwnego że cieniujemy w Europie". A idź Pan w ... z taką dziesiątką.

9 lat temu

Jaki styl? Pirlo to cień piłkarza, Vidal bez formy. Styl to ma Bayern, Chelsea czy nawet Roma, która dostała tęgi łomot. W Turynie stylem bym tego nie nazwał, raczej wielką improwizacją skazaną na losowość. Na ligę wystarczy, w pucharach już nie.

JuvePerSempre
9 lat temu

a dziwi was że zawodnicy tyją? Vidal też przytył, to samo Llorente, i o ile dobrze widziałem Markiz też się zaokrąglił. Nie dziwi mnie to jak najnowsza super taktyka dla superzawodników z DNA zwycięzców to utrzymywanie się przy piłce jak najdłużej, nie da się tego robić biegając, a tylko na stojąco. ot cała tajemnica. Wczoraj było widać jak wolni są nasi zawodnicy, nawet błyskawica Pogba spowolniony jak nigdy.