Coman: Nie gram często, ale jestem spokojny

Młody zawodnik Juventusu, Kingsley Coman (na zdjęciu), udzielił wywiadu dziennikarzom L’Equipe, którzy zapytali go między innymi o to, czy nie zniechęca go duża konkurencja, z jaką musi zmagać się w ekipie Massimiliano Allegrigo.

Coman powiedział wprost: “To prawda, ostatnio nie grałem zbyt często i zbyt dużo, ale nie jestem tym zmartwiony. Na każdym treningu pracuję naprawdę ciężko, ale przychodziłem tu w pełni świadomy, że mogę znaleźć się w sytuacji, gdzie na udowodnienie swojej wartości będę miał jakieś 10-15 minut. Na miejsce w pierwszym składzie muszę dopiero zapracować. Rolą trenera nie jest sprawianie mi przyjemności. Podpisałem pięcioletni kontrakt, a cel, jaki sobie postawiłem, to wystąpić w 15-20 meczach w tym sezonie. Myślę, że nadal jest on osiągalny“.

Następnie dodał: “Nauczyłem się cierpliwości i nie czuję się odstawiony na bok. Cały czas pracuję u boku Teveza, Llorente i pozostałych napastników. To prawda, że parę razy byłem sfrustrowany i trener to zauważył – porozmawiał ze mną i zapewnił, że bardzo na mnie polega, że jestem jeszcze bardzo młody i muszę wytrwale pracować nad sobą“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: