Pogba: Silniejszy Juventus

Paul Pogba (na zdjęciu) uważa, że obecny Juventus jest silniejszy od tego w poprzednim sezonie. Zdaniem Francuza Stara Dama pokazuje na boisku dużo więcej jakości, dzięki uczestnictwu w grze ofensywnej większej liczby zawodników. “Teraz gramy dużo bliżej bramki rywala, co mi się bardzo podoba. W porównaniu do ubiegłego roku jesteśmy silniejsi, mamy więcej jakości. Zespół ogólnie jest lepszy. Przyznaję, że na Olimpico to był najlepszy Pogba w tych rozgrywkach wraz z niezwykłym Juventusem dzięki intensywności i grze” – przyznał młody pomocnik w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Liga Mistrzów? Zacznijmy od tego, że trzeba pokonać Malmo. Nie mamy innego wyjścia. Ze Szwecji musimy wrócić z trzema punktami. Wiemy, że musimy dużo walczyć, jednak często wydaje się, że czegoś nam brakuje. W spotkaniu z Olympiakosem pokazaliśmy ducha walki, ale pod bramką rywala powinniśmy być bardziej zdecydowani. Mamy dobry zespół i możemy zajść naprawdę daleko, ale do tego potrzeba maksymalnej koncentracji w każdym spotkaniu i dużej intensywności, jak w Rzymie. Mam nadzieję, ze ponownie uda mi się zdobyć bramkę, która pomoże drużynie w zdobyciu kompletu oczek” – dodał.

Pogba często porównywany jest z Patrickiem Vierą bądź Yaya Toure i niejednokrotnie był łączony z transferem do Realu Madryt “Real to wielki klub, tak samo jak Juventus. Zanim zdecydowałem się na przeprowadzkę do Turynu i dołączenie do Juve grałem dla United, zespołu z wielką historią. We Włoszech czuję się dobrze. W Vinovo wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina. W przyszłości chciałbym stać się kimś podobnym do Zidane’a“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: