Allegri zdenerwowany nieskutecznością

Massimiliano Allegri (na zdjęciu) rozmawiał po zakończeniu spotkania z Malmo z dziennikarzem SportMediaset: “Awans i pierwsze miejsce wciąż są w naszym zasięgu. Nie będzie to łatwe spotkanie, lecz mamy szans na wygranie grupy i musimy o to walczyć. Myślę, że za nami dobry mecz. W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów, oni nas naciskali, a my na tej murawie mieliśmy problemy z dokładnym podawaniem do nogi. Musieliśmy to wytrzymać, daliśmy im kilka okazji do kontrataku. Po przerwie graliśmy lepiej, a Malmo opadło z sił. Wystarczyło dobić rywala, w końcu nam się to udało“.

Kamery uchwyciły, jak trener wścieka się przy ławce i kopie bidon po tym, jak Morata obił poprzeczkę z kilku metrów. “W drugiej połowie byłem przede wszystkim zdenerwowany na to, że nie strzeliliśmy kolejnego gola po tym, jak Llorente otworzył wynik. Nie rozstrzygnęliśmy wyniku, a mieliśmy ku temu trzy czyste okazje. Ryzykowaliśmy, że oni strzelą nam coś po rykoszecie lub dośrodkowaniu w pole karne. Przytrafiło nam się to w Madrycie i w Grecji. Gdy mamy okazje, by strzelić, musimy je wykorzystywać“.

Allegri odniósł się także do meczu z Atletico Madryt, który odbędzie się 9 grudnia: “Podejdziemy do niego nastawieni na zwycięstwo dwiema bramkami. Wygrana grupy da nam większe szanse na dobre losowanie w kolejnej rundzie. Jeśli będziemy mieli grać przeciwko drużynie, która wygrała swoją grupę, będzie trudniej“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: