Asamoah idzie pod nóż

Kwadwo Asamoah (na zdjęciu) idzie pod nóż – informuje oficjalna strona Juventusu. Ghańczyk od jakiegoś czasu zmagał się z urazem kolana i był pod uważną obserwacją sztabu szkoleniowego. Ostatnie badania wykazały, że pomocnik będzie musiał przejść artroskopię lewego kolana. Zabieg odbędzie się we wtorek – zostanie przeprowadzony w Barcelonie przez profesora Ramona Cugata, który w maju operował kolano Arturo Vidala. Telewizja Sky Sport informuje, że 25-latek wypadnie z gry na 2-3 miesiące i ominie go Puchar Narodów Afryki, który odbędzie się na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: