Buffon: Jestem dumny z bycia częścią tej drużyny

Gigi Buffon (na zdjęciu) nie mógł wystąpić w dzisiejszym spotkaniu z powodu kontuzji barku. Golkiper mecz oglądał z trybun, jednak po ostatnim gwizdku arbitra zameldował się na murawie Juventus Stadium, aby razem z kolegami z drużyny cieszyć się ze zwycięstwa. “Jestem bardzo zadowolony z moich kolegów z drużyny, kibiców i z tabeli. Jestem dumny, że mogę być 1/26 częścią tej drużyny. Wielkie słowa uznania dla Torino oraz Ventury, który świetnie przygotował swój zespół do gry oraz za dżentelmeńskie zachowanie po meczu i poczucie humoru, które sprawia, że goszczenie ich tu to sama przyjemność” – napisał Buffon na jednym z portali społecznościowych.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
4
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: