Vidal: Staram się odzyskać formę

Arturo Vidal (na zdjęciu) przyznał, że wciąż odczuwa pewien dyskomfort z powodu kontuzji kolana, której nabawił się jeszcze w minionym sezonie. Chilijczyk nie jest jeszcze przygotowany do gry na sto procent. “Kolano było i jest powodem problemów. Staram się odzyskać najlepszą formę” – powiedział pomocnik w rozmowie z dziennikarzami.

Vidal skomentował też swoją nową rolę na boisku. “Staram się do niej dostosować, ale podoba mi się. Granie bliżej bramki rywala jest dużo bardziej komfortowe. Zagrałem tylko kilka spotkań na tej pozycji, dlatego zobaczymy jak to się wszystko potoczy w dalszej fazie rozgrywek i czy uda mi się strzelić więcej goli od pozostałych pomocników“.

Nasza pewność siebie rośnie z każdym wielkim meczem, jaki rozgrywamy. Nie możemy dać ciała w Serie A, ponieważ Roma rozgrywa świetny sezon” – dodał Vidal.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: