Marchisio: Myślałem o odejściu z Juve

Claudio Marchisio (na zdjęciu) otworzył się przed kibicami Starej Damy i opowiedział o swoich wzlotach i upadkach w drużynie mistrza Włoch. Pomocnik Juventusu ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie, ale jak sam przyznaje nie zawsze było tak kolorowo. “Musisz mieć szczęście, żeby przez wiele lat być zawodnikiem jednego klubu. Podczas mojego pobytu w Juventusie bywały bardzo słabe momenty, podczas których zarówno ja jak i klub myśleliśmy o różnych sposobach rozstania. Na szczęście nigdy nic z tego nie wyszło, a z perspektywy czasu widać, że wszystko dobrze się potoczyło. Wygraliśmy trzy tytuły mistrzowskie z rzędu i uważam, że możemy osiągnąć jeszcze więcej. Myślę, że zdążyłem już wszystkim udowodnić, że jestem piłkarzem, który potrafi dostosować się do każdej sytuacji i można na mnie polegać“.

Zawodnik Starej Damy wypowiedział się również na temat Mario Balotellego, wokół którego ciągle pojawiają się nowe kontrowersje, a w ostatnim czasie chodziło o zdjęcie umieszczone na Instagramie. “Mario nie rozpoczął tego sezonu zbyt dobrze, ale mam nadzieję, że przetrwa ten okres, wróci do formy i zacznie strzelać gole. Tylko on może pokazać Antonio Conte, że zasługuje na powołanie“.

www.forzaitalianfootball.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: