Strona główna » Aktualności » Sky o planach Juve dotyczących mercato
Sky o planach Juve dotyczących mercato
Według dzisiejszych doniesień Sky Sport, plany Giuseppe Marotty (na zdjęciu) i jego współpracowników na zbliżające się wielkimi krokami styczniowe mercato są już sprecyzowane.
Juventus w pierwszej kolejności powalczy o Martina Montoyę, a rozmowy z FC Barceloną w sprawie transferu bocznego obrońcy mają rozpocząć się już po świętach. Agent piłkarza w ostatnim wywiadzie potwierdził, że Bianconeri są bardzo zainteresowani sprowadzeniem jego klienta. Środek obrony Starej Damy może zostać w styczniu wzmocniony przez Rolando z Porto, który chce zmienić otoczenie przed drugą częścią sezonu. Portugalski klub, który zwykle oczekuje wysokich kwot za swoich zawodników tym razem ma pójścia na rękę piłkarzowi i nie będzie mu robił problemów z odejściem. Alternatywami dla Rolando są Aleksandar Dragovic i Vlad Chiriches, jednak do walki o piłkarza Tottenhamu zamierza stanąć również AS Roma.
Giuseppe Marotta może również już teraz zapewnić Juventusowi kilka letnich transferów. Na zastępcę Buffona szykowany jest podobno Neto z Fiorentiny, któremu po zakończeniu obecnego sezonu wygasa kontrakt z tym klubem. W styczniu planowane są także kolejne rozmowy z Sassuolo w sprawie Sime Vrsaljko, Domenico Berardiego i Simone Zazy.