Borussia remisuje w lidze

Już za nieco ponad dwa tygodnie wracają rozgrywki elitarnej Ligi Mistrzów. Rywalem Juventusu jest Borussia Dortmund, która w tym sezonie znacznie lepiej prezentuje się w Europie niż lidze niemieckiej. Podopieczni Jurgena Kloppa rozegrali dzisiaj swoje pierwsze spotkanie o punkty po miesięcznej przerwie. Drużyna Borussii, w składzie której znalazł się między innymi były piłkarz Juventusu Ciro Immobile zremisowała na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 0:0. Wicemistrzowie Niemiec zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli Bundesligi.

Pierwsze spotkanie Juventusu z Borussią odbędzie się 24 lutego na stadionie w Turynie, natomiast rewanż zaplanowano na 18 marca na Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: