Oficjalnie: Giovinco w Toronto FC

Potwierdziły się ostatnie doniesienia na temat Sebastiana Giovinco. “Sebastian opuszcza Juventus po 19 latach. Teraz rozpoczyna się dla niego nowy rozdział, przechodzi do Kanady do drużyny Toronto FC. Wszyscy związani z Juventusem chcą podziękować wychowankowi i życzą mu wszystkiego najlepszego w nowej przygodzie w Kanadzie” – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie Starej Damy. Giovinco zadebiutował w pierwszej drużynie Juventusu w maju 2007 roku asystując przy bramce Davida Trezegueta. Ostatni jego występ to popisowa partia w Coppa Italia przeciwko Hellasowi.


Powodzenia, Seba!

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: