Borussia zawodzi kolejny raz

Borussia Dortmund dzisiejszego wieczora kolejny raz w tym sezonie zawiodła swoich fanów zgromadzonych na Signal Iduna Park. Rywale Juventusu w 1/8 finału Ligi Mistrzów przegrali z Augsburgiem 0:1 w 19. kolejce Bundesligi i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli ligowej. Jedyną bramkę dla gości zdobył w 50. minucie Raul Marcelo Bobadilla. Warto dodać, że podopieczni Jurgena Kloppa od 64. minuty grali z przewagą jednego zawodnika, jednak nie udało im się zmienić losów rywalizacji na swoją korzyść.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
58 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
58
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: