Jovetić odejdzie z Manchesteru City?

Manchester City podał oficjalną listę piłkarzy, którzy będą mieli okazję zagrać w barwach Obywateli w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Kadra mistrzów Anglii może liczyć jedynie 21 zawodników, bowiem UEFA nałożyła na nich karę za złamanie przepisów Finansowego Fair Play. Na liście zabrakło miejsca dla Stevana Joveticia (na zdjęciu), którego zastąpił nowy nabytek City Wilfried Bony. Według doniesień Calciomercato.com, ta decyzja będzie miała spory wpływ na odejście piłkarza z angielskiego klubu po zakończeniu sezonu. Juventus od lat obserwuje poczynania Czarnogórca i latem zapewne pojawi się okazja, by sprowadzić go z powrotem do Włoch.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: