Isla: Nie żałuję przejścia do QPR

Mauricio Isla (na zdjęciu) przebywa obecnie na wypożyczeniu w Queens Park Rangers do końca tego sezonu. W Juventusie 26-letni pomocnik był tylko rezerwowym, a w drużynie występującej na stadionie Loftus Road od początku rozgrywek jest jednym z pewniaków zaliczających regularne występy. W wywiadzie udzielonym London Evening Standard Chilijczyk wyjaśnił, dlaczego zdecydował się odejść ze Starej Damy na rzecz jednej z najsłabszych angielskich drużyn. “Wielu ludzi, szczególnie w Chile mówiło na temat mojego transferu do QPR. Powtarzali, że podjąłem złą decyzję i pytali się mnie: “Dlaczego opuściłeś taki zespół jak Juventus, który zawsze walczy o trofea i poszedłeś do klubu walczącego jedynie o utrzymanie?”. Jednak ja byłem zdecydowany, żeby tutaj przejść. Chciałem grać w Premier League. Dlatego jestem tutaj“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: