Zamparini: Sprzedałbym Dybalę do Juventusu

Paulo Dybala (na zdjęciu) jest jedną z największych młodych gwiazd biegających w tym sezonie po boiskach Serie A. 21-letni zawodnik zdobył jak dotąd 11 goli w 21 występach ligowych. Prezydent Palermo Maurizio Zamparini powiedział w wywiadzie dla Tuttosport, że wolałby sprzedać Dybalę do Juventusu zamiast za granicę.

Nie było żadnego kontaktu w sprawie piłkarza z Napoli, jednak prawdą jest, że Marotta pytał mnie o niego. Powiedział mi, że Juventus będzie na miejscu, jeśli zdecydujemy się sprzedać Dybalę. Są nim bardzo zainteresowani i gotowi do rozpoczęcia rozmów. Powiedziałem mu, że byłbym bardziej niż szczęśliwy oddając Dybalę do Juventusu, jeśli byłoby to możliwe. Obecnie wolałbym żeby został we Włoszech. Jednak znam Marottę i od razu stało się jasne, że nie dam mu zniżki. Wszyscy wiemy co się stało z Pastore“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: