Telewizja kłamie? (artykuł)

Nie doceniłem Włochów. Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy. Akurat nie zaskoczy w temacie pomeczowych kłótni (przez nich górnolotnie nazywanych polemikami), znajdowania alibi, szukania winnych, atakowania i wyzywania, bronienia swoich racji, narzekania na sędziów. I tak w koło Macieju” – pisze na swoim blogu Tomasz Lipiński.

Jego tekst zatytułowany “Telewizja kłamie?” znajdziecie zaglądając do naszego działu Artykuły: Internet lub klikając TUTAJ!

Życzymy miłej lektury i zapraszamy do dyskusji.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: