Caceres: Nie było łatwo

Martin Caceres (na zdjęciu) był zadowolony ze zwycięstwa z Atalantą Bergamo. Również Urugwajczyk podkreślał w pomeczowym wywiadzie, że był to trudny pojedynek. “Nie grało nam się łatwo. Uważam, że w drugiej połowie zagraliśmy dosyć dobrze, a wynik 2:1 to sprawiedliwy rezultat. Mecz z Borussią na pewno siedzi nam gdzieś z tyłu głowy, ale przed meczem powiedzieliśmy sobie, że najważniejszy mecz jest ten najbliższy i wywiązaliśmy się z tego. Każdy mecz jest trudny. Ostatnim razem zremisowaliśmy na sztucznej murawie z Ceseną, która postawiła nam ciężkie warunki. Nikt nie wygrywa zawsze 4:0“.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: