Allegri: Nie mamy kompleksów

Nie mamy żadnych kompleksów Ligi Mistrzów” – stanowczo przyznaje Massimiliano Allegri (na zdjęciu) stawiając jasny cel przed graczami Starej Damy. “Musimy na stałe zająć miejsce wśród ośmiu najlepszych europejskich drużyn” – stwierdził szkoleniowiec w wywiadzie udzielonym Franco Ordine. Już jutro Bianconerich czeka pierwsza odsłona 1/8 Champions League, w której przed własną publicznością zmierzą się z Borussią Dortmund.

Po Antonio Conte odziedziczyłem świetną grupę profesjonalistów przyzwyczajonych do pracy z dużą intensywnością. Zespół dobrze zareagował na remis z Ceseną i wygrał z Atalantą. Po awansie z fazy grupowej zespół stał się bardziej dojrzały. Mamy jasno określony cel. Każda runda, którą przebrniemy przybliża nas do finału, a także zaprocentuje w następnych sezonach – powiedział Allegri.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: