W Madrycie chwalą Moratę

Świetny występ Alvaro Moraty (na zdjęciu) w spotkaniu z Borussią Dortmund został zauważony także w Madrycie. Jak donosi dziś La Gazzetta dello Sport, atakujący otrzymał we wtorkową noc wiadomości tekstowe z gratulacjami od kolegów ze swojego byłego klubu – Isco, Illarramendiego oraz Carvajala.

Mediolański dziennik cytuje Carlo Ancelottiego, który mówi o 22-latku: “Alvaro potrzebował gry. To młody chłopak, który wyraził chęć przeniesienia się w miejsce, gdzie otrzyma więcej szans i będzie mógł grać z ciągłością. Miał wiele ofert, ale postawił na Juventus. W zeszłym sezonie pod moim okiem choć nie grał często, to radził sobie dobrze. To nowoczesny napastnik, grający z szybkością i intensywnością. Potrafi zachować zimną krew pod bramką przeciwnika i jest bardzo pracowity. Nie żałujemy jednak tego transferu. Jego odejście zostało dobrze przemyślane, mamy tutaj równie interesujących młodych graczy, na przykład Jese, który dopiero wrócił po ciężkiej kontuzji. Kontrakt Moraty zapewnia Realowi prawo odkupu zawodnika, ale myślę, że on zostanie w Juve“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: