Pięć włoskich drużyn gra dalej w LE

Juventus nadal liczy się w grze o puchar Ligi Mistrzów, zaś wczoraj wieczorem aż pięć włoskich drużyn awansowało do dalszego etapu Ligi Europy. Fakt ten jest warty odnotowania choćby dlatego, że to pierwszy taki raz w historii calcio.

Włoska manita – o tym piszą dzisiaj dziennikarze europejskich redakcji sportowych. Fiorentina, Inter, Napoli, Roma i Torino – żaden z owych klubów nie odpadł wczoraj z Ligi Europy. Dotychczasowy rekord to cztery drużyny włoskie na tym etapie rozgrywek – miało to miejsce w sezonie 1999/2000, kiedy turniej znany był jeszcze jako Puchar UEFA.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: