Benitez: Nie oglądamy się na innych

W przypadku dzisiejszego zwycięstwa Napoli z Torino i poniedziałkowego Juventusu z Romą, Azzurri zrównają się punktami z rzymianami. Na przedmeczowej konferencji prasowej Rafael Benitez (na zdjęciu) został zapytany przez dziennikarzy za kogo jutro fani Napoli powinni trzymać kciuki. “Odpowiedź jest prosta. Nasi kibice mają dopingować Napoli. Zawsze Napoli. My zawsze patrzymy na siebie i skupiamy się na tym, aby dobrze wykonywać naszą pracę. Na wyniki innych drużyn zwracamy uwagę dopiero w późniejszej kolejności“.

www.rafabenitez.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: