Totti: Czekaliśmy na ten mecz

Już jutro na Stadio Olimpico w Rzymie Roma podejmie Juventus w ramach 25. kolejki Serie A. Hit wyczekiwany jest nie tylko przez wszystkich fanów calcio. Również Giallorossi czekają na to starcie od dłuższego czasu, o czym w rozmowie z Corriere dello Sport przyznał Francesco Totti (na zdjęciu). “W poniedziałek mierzymy się z Juventusem. Długo czekaliśmy na ten pojedynek” – powiedział.

Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że nie ma dla nas nadziei w tym meczu. Ale teraz jesteśmy przekonani, że możemy podjąć to wyzwanie i nadać mu nowego znaczenia. Chcemy na nowo otworzyć wyścig po scudetto, chociaż w pewnym momencie mogło się wydawać, że sprawa jest zamknięta. Ostatnie tygodnie nie były dla nas łatwe. Było nerwowo, a także zawiedliśmy naszych fanów, ale jestem przekonany, że najgorsze już za nami. Jesteśmy zjednoczeni i gotowi do zrobienia czegoś więcej” – dodał.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: