Conte otrzymał Złotą Ławkę

Antonio Conte (na zdjęciu) został dzisiaj uhonorowany nagrodą Panchina d’Oro (Złota Ławka) za dokonania w lidze włoskiej w poprzednim sezonie. Juventus pod wodzą obecnego selekcjonera Squadra Azzurra wygrał trzecie scudetto z rzędu z dorobkiem rekordowych 102 punktów. Conte otrzymał tę nagrodę już trzeci raz z rzędu. Drugie miejsce w tym plebiscycie zajął trener Fiorentiny Vincenzo Montella, a na najniższym stopniu podium stanął Rudi Garcia z AS Romy. Specjalną nagrodę Srebrnej Ławki otrzymał Maurizio Sarri, trener Empoli. Została mu ona przyznana za awans z drużyną z Toskanii do Serie A.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: