Marotta rozmawiał o Dybali?

Według dzisiejszych doniesień Tuttosport, wczorajszy mecz z Palermo był okazją dla Giuseppe Marotty, by porozmawiać z prezydentem Maurizio Zamparinim na temat Paulo Dybali (na zdjęciu). Obaj panowie razem oglądali to spotkanie i widać było, że utrzymują dobre relacje między sobą. Dyrektor generalny Juve zna się z prezydentem Palermo od wielu lat, bowiem kiedyś mieli okazję razem współpracować w Venezii Calcio. Zamparini jest świadomy, że mistrzowie Włoch nie mogą pozwolić sobie na zapłacenie 40 milionów euro za Dybalę, jednak dobre stosunki między nim a Marottą mogą doprowadzić do znalezienia innego rozwiązania, które zapewni transfer piłkarza do klubu ze stolicy Piemontu.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: