Paul Pogba nie zagra przez 2 miesiące

Paul Pogba (na zdjęciu) żegna się z grą na 2 miesiące! Kontuzja, jaką odniósł w meczu z Borussią Dortmund, okazała się poważniejsza, niż początkowo przypuszczano.

Łzy, jakimi zalał się młody Francuz, schodząc z boiska, nie wróżyły niczego dobrego. Szczegółowe badania przeprowadzono dzisiaj: wykazały one istotny uraz mięśnia dwugłowego prawego uda. Prognozy na dziś to minimum 50-60 dni przerwy w grze. Jeśli się potwierdzą, Pogba wróci na boisko dopiero w okolicach połowy maja.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
77 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
77
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: