Vidal: Monaco? Szanse 50/50

Byliśmy w szatni, gdy dowiedzieliśmy się, że naszym rywalem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów będzie Monaco. Czy cieszymy się z takiego losowania? Na tym etapie każde spotkanie jest bardzo trudne. Oni są jedną z ośmiu najlepszych drużyn Europy, jak my, dlatego nasze szanse oceniam po połowie” – powiedział Arturo Vidal (na zdjęciu) w rozmowie z Sky Sport.

Juventus lideruje w Serie A mając czternaście punktów przewagi nad drugą Romą. Czy świadomość, że rywale są daleko z tyłu powoduje, że trudniej utrzymać koncentracje? “Oczywiście, że trudniej, ale my mamy tylko jedno pragnienie: wygranie czwartego scudetto z rzędu. Musimy utrzymywać koncentracje na wysokim poziomie przed każdym spotkaniem. Genoa? Jedyna drużyna, z którą przegraliśmy w lidze, dlatego nie mamy wyboru – musimy się zrewanżować i wygrać ten pojedynek“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: