Veratti: Zagrać z Juve w finale to marzenie

Marco Verratti (na zdjęciu) przyznał, że chciałby zmierzyć się z Juventusem w finale Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany na początku czerwca w Berlinie. Pomocnik PSG udzielił krótkiego wywiadu podczas zgrupowania Squadra Azzurra. “To byłoby naprawdę niesamowite móc zmierzyć ze Starą Damą w finale Ligi Mistrzów. To sprawiłoby, że byłbym bardzo szczęśliwy. Mam wielu przyjaciół i dobrze znam zespół Juventusu. Uważam, że mają wystarczający potencjał, aby zameldować się w najważniejszym meczu. Myślę, że mogą być postrzegani jako jeden z faworytów, ponieważ mają wielu świetnych piłkarzy“.

www.ligue1.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: