Veratti: Pogba jest fenomenem

Marco Veratti (na zdjęciu) przyznał, że chciałby pewnego dnia zagrać w jednej drużynie z Paulem Pogbą. Pomocnik PSG bardzo ceni umiejętności Francuza. “On jest fenomenem” – stwierdził Veratti w rozmowie z So Foot. “Gdyby został w Manchesterze to pewnie nie rozwinąłby się tak, jak w Juventusie. Paul potrzebował ogromnego zaufania, które dostał w Turynie. Teraz udowadnia wszystkim, że jest jednym z najlepszych na świecie. Byłoby miło móc pewnego dnia zagrać z nim w jednej drużynie. Gra u boku najlepszych zawsze jest łatwiejsza“.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: