Strona główna » Aktualności » Sturaro: Mogę grać tylko lepiej
Sturaro: Mogę grać tylko lepiej
Po wczorajszym meczu z Empoli wywiadu udzielił Stefano Sturaro (na zdjęciu). 22-letni pomocnik wybiegł wczoraj w pierwszym składzie Bianconerich, dzięki czemu miał okazję przez dłuższy czas pokazać swoje umiejętności. “Możliwość gry z wielkimi zawodnikami sprawia, że wszystko staje się łatwiejsze. Naprawdę lubię to otoczenie i dobrze się zaaklimatyzowałem. To mój trzeci mecz i mogę być już tylko lepszy. Nie chcę wystawiać sobie żadnych not, zostawiam to innym. Każdy z nas zna swoją rolę i trzyma się swoich zadań. Rzut wolny pośredni Teveza? Sędzia miał pełne prawo to podyktować. Naciskałem obrońcę i ich bramkarz popełnił błąd łapiąc piłkę zamiast wybić ją” – powiedział piłkarz, który dołączył do drużyny Bianconerich w styczniowym okienku transferowym.
www.juventus.com