Raggi: Jedziemy po zwycięstwo

Włoski obrońca występujący na co dzień w drużynie Monaco Andrea Raggi (na zdjęciu) wypowiedział się na temat zbliżającego się spotkania z Juventusem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. 31-latek w wywiadzie dla Sky Sport Italia przyznał, że jego drużyna chce wygrać pierwszy mecz w Turynie. “Wiemy, że Juve jest w świetnej formie, jednak jedziemy do Turynu po zwycięstwo. To będzie przede wszystkim ważne, żeby uzyskać dobry rezultat na wyjeździe, potem będziemy grać swoimi kartami w drugim spotkaniu. Paul Pogba jest kontuzjowany, jednak wróci Carlos Tevez, który jest największą bronią Juventusu. Musimy bardzo uważać na niego“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: