Carlos i Morata wymiotowali w trakcie meczu

Nie najlepszy obraz gry Juventusu we wczorajszym meczu miał podłoże nie tylko piłkarskie. Okazuje się bowiem, że niektórzy spośród piłkarzy – zwłaszcza Morata i Tevez – zarazili się od Arturo Vidala i mieli kłopoty ze zdrowiem.

O temacie samopoczucia zawodników Juve zrobiło się głośno, kiedy kamery telewizyjne uchwyciły Alvaro Moratę wymiotującego zaraz po zdjęciu z boiska. Video okrążyło portale włoskie – można je obejrzeć między innymi tutaj.


(kliknij, aby obejrzeć zdjęcie bez cenzury)

Morata nie był jedyny – okazuje się bowiem, że wymioty męczyły przed samym meczem również Carlosa Teveza. “Przed meczem wymiotował Tevez, później to samo spotkało Moratę” – przyznał po końcowym gwizdku Allegri. “Niestety, wygląda na to, że Vidal, który ostatnio czuł się naprawdę kiepsko, zaraził jakimś wirusem kolegów. Tym bardziej więc chcę podkreślić to, co udało nam się dokonać w tym meczu – nie wszyscy czuli się dobrze. Trzeba jednak umieć walczyć mimo wszystko, do samego końca“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
66
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: