Strona główna » Aktualności » Vidal: Świętowanie po zakończeniu sezonu
Vidal: Świętowanie po zakończeniu sezonu
W rozmowie z Sky Sport Arturo Vidal (na zdjęciu) przyznał, że piłkarze Starej Damy muszą się skupić na Lidze Mistrzów, a czas na świętowanie przyjdzie po zakończeniu sezonu. “We wtorek czeka nas bardzo ważny mecz i musimy się w pełni na tym skoncentrować. Pewność siebie będzie kluczowa. To będzie fundamentalna gra. Jesteśmy w półfinale i chcemy osiągnąć jeszcze więcej. Jesteśmy szczęśliwi z wygrania scudetto. To wszystko jest snem, ale świętować będziemy po zakończeniu sezonu“.