Vidal: Świętowanie po zakończeniu sezonu

W rozmowie z Sky Sport Arturo Vidal (na zdjęciu) przyznał, że piłkarze Starej Damy muszą się skupić na Lidze Mistrzów, a czas na świętowanie przyjdzie po zakończeniu sezonu. “We wtorek czeka nas bardzo ważny mecz i musimy się w pełni na tym skoncentrować. Pewność siebie będzie kluczowa. To będzie fundamentalna gra. Jesteśmy w półfinale i chcemy osiągnąć jeszcze więcej. Jesteśmy szczęśliwi z wygrania scudetto. To wszystko jest snem, ale świętować będziemy po zakończeniu sezonu“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: