Pirlo: Wygramy Ligę Mistrzów i odejdę z Juve

Andrea Pirlo (na zdjęciu) zapowiada rozstanie z Juventusem. W wywiadzie opublikowanym w dzisiejszych wydaniach La Gazzetta dello SportTuttosport pomocnik Starej Damy przyznał, że jeśli Juve wygra puchar Ligi Mistrzów, on pożegna się z klubem.

Pirlo regularnie podkreśla w rozmowach z prasą, że nie zamierza odchodzić jeszcze na piłkarską emeryturę, jednak jego przygoda z Juventusem być może dobiega już końca. “Zwycięstwo w Lidze Mistrzów byłoby wspaniałym ukoronowaniem marzeń i jednocześnie mojego cyklu w Juventusie. Byłby to najlepszy z możliwych sposobów na zakończenie przygody z Juve” – powiedział Il Maestro. “Na pewno nie zakończyłbym jednak kariery – nadal chcę trenować i grać na maksa“.

Zapytany, gdzie zamierza się przenieść, odparł: “Na pewno do żadnego klubu z Włoch. Juventus jest ostatnim klubem z Serie A, w jakim gram. Stany Zjednoczone? Jest to jakieś rozwiązanie, ale póki co nie ma tematu. Myślę tylko o Juventusie. Poza tym, zacznijmy od zdobycia pucharu Ligi Mistrzów, o reszcie zaczniemy myśleć później“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: