Czy Pogba i Tevez zostaną w Turynie?

Paul Pogba i Carlos Tevez (na zdjęciu) to dwa bardzo ważne ogniwa ekipy prowadzonej przez Massimiliano Allegriego. Czy włoski trener będzie mógł korzystać z ich usług także w przyszłym sezonie? Sytuację związaną z przyszłością obu graczy opisał Gianluca Di Marzio.

W przypadku Argentyńczyka, który w pojedynku z Realem Madryt strzelił swoją 50. bramkę w koszulce Juventusu, cały czas mówi się o możliwości powrotu do Boca Juniors już tego lata. Władze Starej Damy rozmawiały w ostatnich dniach na ten temat z napastnikiem i zachowują optymizm – wiele wskazuje na to, że Carlitos wypełni kontrakt i zostanie w Turynie na sezon 2015/2016.

Jeśli chodzi o Pogbę, to stale zainteresowanych jest nim wiele klubów. Di Marzio wymienia Barcelonę, Chelsea, PSG, Real Madryt i Manchester City. Francuzi zaproponowali pomocnikowi gigantyczny kontrakt, zapewniający roczną pensję netto w wysokości 15 milionów euro, ten jednak odrzucił ich ofertę. Królewscy, przy pomocy Zidane’a, starają się skorzystać z dwumeczu z Juve i namówić Pogbę na transfer do Madrytu. Napędzany gigantycznymi pieniędzmi szejków Manchester City rozpoczął z Juventusem negocjacje w sprawie transferu pomocnika – władze angielskiego zespołu przygotowały na letnie transfery zawrotną kwotę 300 milionów euro i korzystając z bardzo dobrych stosunków z szefostwem Juve, chciałyby włączyć w transakcję sprowadzenia Pogby swoich piłkarzy – mówi się o Kolarovie, Dżeko, Toure, Nasrim i Joveticiu. Bianconeri nie wydają się jednak zainteresowani 32-letnim pomocnikiem z Wybrzeża Kości Słoniowej ze względu na jego wysokie zarobki.

www.gianlucadmarzio.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: