Morata: Damy z siebie wszystko w finale

Alvaro Morata (na zdjęciu) świętuje awans do wielkiego finału Ligi Mistrzów, jednocześnie przyznając, że zabolały go gwizdy kibiców Realu, jakie towarzyszyły jego zejściu z boiska. “Jestem bardzo szczęśliwy. Dziękuję fanom, którzy byli z nami, obiecuję że damy z siebie wszystko w Berlinie. Będzie niezwykle ciężko z Barceloną, ale możemy to zrobić. Gwizdy? To była dla mnie trudna chwila. Nie celebrowałem bramki, zrobiłem co do mnie należało, jestem piłkarzem Juve i nie zasłużyłem na gwizdy” – powiedział Hiszpan w wywiadzie dla Sport Mediaset.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: