Dybala żegna się z Palermo

Paulo Dybala (na zdjęciu) objął dziś rolę kapitana i wyprowadził swoich kolegów na murawę Stadio Renzo Barbera przed rozpoczęciem meczu z Palermo. Argentyńczyk wrócił do składu swojej drużyny po trzytygodniowej nieobecności, by pożegnać się z klubem, w barwach którego spędził trzy ostatnie sezony. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jego kolejnym zespołem będzie Juventus.

Głos przed rozpoczęciem meczu z Violą zabrał Maurizio Zamparini: “Paolino, witaliśmy cię z wielką radością i mieliśmy szczęście cieszyć się razem z tobą. Dziś żegnamy cię z wielkim smutkiem jako mistrza, którego ukształtowaliśmy i któremu pomogliśmy wejść w świat wielkiej piłki. Dziękuję w imieniu całego miasta Palermo, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach, będziemy pamiętać o tobie niezależnie od tego, gdzie pójdziesz i na zawsze pozostaniesz naszym piłkarzem“.

Dla Sky Sport wypowiedział się również sam Dybala: “Chcę przekazać kibicom, że zrobimy wszystko, by dziś wygrać. Nie wiem, czy to mój ostatni czy przedostatni mecz, ale na pewno chcę cieszyć się nim w pełni. Spodziewałem się tego przywiązania ze strony całego środowiska klubu, kibice pokochali mnie od mojego pierwszego dnia tutaj. Iachini dał mi pewność siebie i bardzo mi pomógł, rozmawiał ze mną na każdym treningu, by pomóc mi się rozwinąć i myślę, że świetnie mu się to udało“.

La Stampa potwierdza doniesienia Gianluki Di Marzio sprzed kilku dni i donosi, że jutro Dybala może pojawić się w Turynie, by przejść testy medyczne, poprzedzające jego transfer do Juventusu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: