Sky Sport o przyszłości Teveza i Pirlo

Czy Carlos Tevez i Andrea Pirlo (obaj na zdjęciu) będą w graczami Juventusu także w przyszłym sezonie? Sytuacja obu doświadczonych zawodników została omówiona dzisiejszego wieczoru na antenie telewizji Sky Sport.

Włoski rozgrywający poważnie rozważa opuszczenie Juventusu podczas letniego okna transferowego. Usługami Pirlo zainteresowane są kluby MLS, które nadsyłają swoje oferty – mówi się w szczególności o New York City. Przenosiny do USA byłyby dla 36-latka kuszące zwłaszcza wtedy, gdyby wygrał wraz z Juventusem nadchodzący finał Ligi Mistrzów, ale nie jest to warunek decydujący. Gianluca Di Marzio dodaje, że Włochem interesują się też kluby z Kataru, temu jednak znacznie bardziej podoba się amerykański styl życia i gdyby miał opuścić ojczyznę, to wybrałby MLS.

Wiele wskazuje na to, że w Turynie zostanie z kolei Tevez. Argentyński napastnik wydaje się gotów, by grać w Juventusie jeszcze przynajmniej przez rok, a w najbliższych dniach spotka się z Marottą, by rozmawiać o przedłużeniu kontraktu. Zdaniem włoskiej telewizji są duże szanse na to, że obie strony odnowią trwającą obecnie do końca czerwca 2016 roku umowę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: