Vidal, Isla, Tevez i Pereyra na Copa America

Cały piłkarski świat odlicza dni do tegorocznego finału Ligi Mistrzów, który odbędzie się 6 czerwca w Berlinie, tymczasem za rogiem kolejne ważne wydarzenie piłkarskie – Copa America 2015. Południowoamerykański turniej odbędzie się w dniach 11 czerwca – 4 lipca w Chile, a oprócz gospodarzy zobaczymy w nim: Argentynę, Boliwię, Brazylię, Ekwador, Kolumbię, Paragwaj, Peru, Urugwaj, Wenezuelę oraz zaproszone gościnnie Jamajkę i Meksyk.

Większość selekcjonerów ogłosiła już ostateczne, 23-osobowe kadry piłkarzy powołanych na ten turniej. W składzie gospodarzy znalazło się miejsce dla Arturo Vidala i Mauricio Islii, który spędził mijający sezon w drużynie QPR, a po Copa America najprawdopodobniej wróci do Turynu. Do kadry Argentyny powołani zostali Roberto Pereyra i Carlos Tevez, a wśród Brazylijczyków kontuzjowanego Diego Alvesa zastąpił Neto, który zdaniem Gianluki Di Marzio wkrótce podpisze umowę z Juventusem.

W meczu otwarcia Chile zmierzy się z Ekwadorem na Stadionie Narodowym w Santiago, a prawa do transmisji turnieju zapewniła sobie Telewizja Polska.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: