Zamparini: Dybala wybrał najlepszy klub

Maurizio Zamparini (na zdjęciu) twierdzi, że transfer Paulo Dybali jest najlepszym możliwym wyborem, zarówno dla obu klubów, jak i samego napastnika. “Otrzymałem oferty od Milanu, Interu i Juventusu, jeśli chodzi o włoskie kluby. Były jeszcze nieco mniej śmiałe propozycje z zagranicy. Zawodnik wybrał najlepszą drużynę, która jest w Lidze Mistrzów. Będzie mógł się pokazać. To nowy Messi, Juventus zapłacił 32 miliony i bonusy, żeby go kupić. Szybko znajdzie wspólny język z ich piłkarzami. To świetny interes dla obu stron, zbalansowałem budżet Palermo, a Marotta wie, że potrzebuje najlepszych piłkarzy na świecie do osiągania sukcesów. Inteligentnie rozwija klub” – powiedział ekscentryczny prezydent klubu z Sycylii.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: