Morata na temat finału

Alvaro Morata (na zdjęciu) strzelając wyrównującą bramkę w meczu z Barceloną wlał nadzieję w serca kibiców Juventusu, jednak ostatecznie hiszpański napastnik i jego koledzy zeszli z boiska pokonani. “Mieliśmy szansę, by wygrać ten mecz, jednak nie wykorzystaliśmy jej. Drużyna starała się zrobić wszystko, by zwyciężyć. To zawsze boli, kiedy dochodzisz do finału i nie zostajesz mistrzem, także dla naszych kibiców, którzy przybyli tutaj i tych oglądających nas na całym świecie. Nie wiem czy będzie jeszcze kiedykolwiek okazja na zdobycie potrójnej korony, jednak musimy pracować w następnym sezonie i możemy powrócić do walki. Zarząd pracuje, żeby w przyszłym sezonie nasz skład był jeszcze silniejszy i jesteśmy dumni reprezentując tę drużynę“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: